Ugradna rerna Bosch HBG537EB4
60.990,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
| Vrsta aparata | Ugradni |
| Vrsta rerne | Električna |
| Širina | 59,4 cm |
| Visina | 59,5 cm |
| Dubina | 54,8 cm |
| Boja | Crna |
| Energetski razred | A |
| Garancija | 2 godine |
| Karakteristike | - Maksimalna temperatura rerne: 50-275 °C - Bezbednosno zaključavanje - Načini grejanja: - Vreo vazduh, Gril pune širine, Vrući vazduh blago, Vrući vazduh, Konvencionalno zagrevanje, Postavke za pizzu, Donje zagrevanje, Gril na vrućem vazduhu - Manje vremena potrebno za prethodno zagrevanje - Podešavanja za pizzu - Funkcija prženja na vazduhu |
| Oprema | - 1 x rešetka - 1 x posuda za pečenje - 1 x pleh |
| Težina | 34.70 kg |
| Uvoznik | BSH KUCNI APARATI DOO |
| Zemlja porekla | - |
| Model | HBG537EB4 |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta aparata | Ugradni |
| Vrsta rerne | Električna |
| Širina | 59,4 cm |
| Visina | 59,5 cm |
| Dubina | 54,8 cm |
| Boja | Crna |
| Energetski razred | A |
| Garancija | 2 godine |
| Karakteristike | - Maksimalna temperatura rerne: 50-275 °C - Bezbednosno zaključavanje - Načini grejanja: - Vreo vazduh, Gril pune širine, Vrući vazduh blago, Vrući vazduh, Konvencionalno zagrevanje, Postavke za pizzu, Donje zagrevanje, Gril na vrućem vazduhu - Manje vremena potrebno za prethodno zagrevanje - Podešavanja za pizzu - Funkcija prženja na vazduhu |
| Oprema | - 1 x rešetka - 1 x posuda za pečenje - 1 x pleh |
| Težina | 34.70 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.