Televizor Vox 50WOS684BU, Smart, DLED, 4K UHD, 50''(127 cm), DVB-T/C/T2/S/S2
29.990,00
Dostava
Na stanju
Telefon: 032/819-528
| Dijagonala ekrana | 50" (127 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | Direct LED (DLED) |
| Rezolucija ekrana | 4K Ultra HD |
| Smart TV | Da |
| Android | Ne |
| HDMI | 3 |
| USB | 2 |
| Garancija | 2 |
| Energetski razred | F |
| Funkcije | - Netflix - Amazon - Prime video - YouTube - VESA standard - 200 x 200 - Izlaz za slušalice - AV - antenski x 2 - SPDIF - RJ45 - CI+ |
| Težina | 9.60 kg |
| Uvoznik | ERG D.O.O. |
| Zemlja porekla | - |
| Model | 50WOS684BU |
4,7
(9)
61.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,7
(13)
58.490 RSD
NEDOSTUPAN
35.990 RSD
NEDOSTUPAN
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Dijagonala ekrana | 50" (127 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | Direct LED (DLED) |
| Rezolucija ekrana | 4K Ultra HD |
| Smart TV | Da |
| Android | Ne |
| HDMI | 3 |
| USB | 2 |
| Garancija | 2 |
| Energetski razred | F |
| Funkcije | - Netflix - Amazon - Prime video - YouTube - VESA standard - 200 x 200 - Izlaz za slušalice - AV - antenski x 2 - SPDIF - RJ45 - CI+ |
| Težina | 9.60 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.