Tiganj Texell duboki TPP-D28
5,0
(7)
1.112,00
Akcija traje do 31.05.2026 10:36
Poslednja cena
| Boja | Crvena |
| Dimenzije | V: 50mm; Š: 280mm; D: 460mm |
| Karakteristike | - Materijal: Aluminijum - Prečnik (mm): 280mm |
| Težina neto/bruto | 660g kg |
| Težina | 0.20 kg |
| Uvoznik | CTC-UNIT DOO BEOGRAD |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | TPP-D28 |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Boja | Crvena |
| Dimenzije | V: 50mm; Š: 280mm; D: 460mm |
| Karakteristike | - Materijal: Aluminijum - Prečnik (mm): 280mm |
| Težina neto/bruto | 660g kg |
| Težina | 0.20 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.