Televizor Tesla Q75E655GUS Smart, 4K UHD, 75"(190 cm), DVB-T/T2/C/S/S2
4,9
(21)
73.990,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
| Dijagonala ekrana | 75'' (190 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | QLED |
| Rezolucija ekrana | 3840 x 2160 piksela |
| Smart TV | Da |
| HDMI | - 3 x |
| USB | - 2 x |
| Garancija | 2 godine |
| Energetski razred | F |
| Karakteristike | - Osvežavanje: 60 Hz - RAM memorija: 2 GB - Interna memorija: 16 GB - Funkcije: - Google Assistant - Google Cast - Glasovna kontrola - HbbTV - Preinstalirane Aplikacije: - Google Play - Netflix - Prime Video - YouTube - Media Player - Podržane Aplikacije: - Deezer - Spotify - YouTube Kids - VLC Player - KODI - Disney+ - MAX - Smanjenje šuma (DNR) - MPEG smanjenje šuma - Lokalna kontrola kontrasta - Podešavanje veličine slike - Izlazna snaga zvučnika: 2 x 12 W - Tip zvučnika: Box zvučnici - Dolby obrada - Dolby Atmos - Ekvilajzer - Zvučni režimi: Unapred definisani / korisnički |
| Težina | 25.30 kg |
| Uvoznik | COMTRADE DISTRIBUTION DOO, NOVI BEOGRAD |
| Zemlja porekla | - |
| Model | - |
4,8
(15)
25.990 RSD
5,0
(4)
31.990 RSD
149.990 RSD
NEDOSTUPAN
134.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,9
(4)
58.990 RSD
NEDOSTUPAN
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Dijagonala ekrana | 75'' (190 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | QLED |
| Rezolucija ekrana | 3840 x 2160 piksela |
| Smart TV | Da |
| HDMI | - 3 x |
| USB | - 2 x |
| Garancija | 2 godine |
| Energetski razred | F |
| Karakteristike | - Osvežavanje: 60 Hz - RAM memorija: 2 GB - Interna memorija: 16 GB - Funkcije: - Google Assistant - Google Cast - Glasovna kontrola - HbbTV - Preinstalirane Aplikacije: - Google Play - Netflix - Prime Video - YouTube - Media Player - Podržane Aplikacije: - Deezer - Spotify - YouTube Kids - VLC Player - KODI - Disney+ - MAX - Smanjenje šuma (DNR) - MPEG smanjenje šuma - Lokalna kontrola kontrasta - Podešavanje veličine slike - Izlazna snaga zvučnika: 2 x 12 W - Tip zvučnika: Box zvučnici - Dolby obrada - Dolby Atmos - Ekvilajzer - Zvučni režimi: Unapred definisani / korisnički |
| Težina | 25.30 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.