Televizor Tesla 50E655BUW Smart, LED, 4K UHD, 50"(127 cm), DVB-C/T/T2/S/S2
31.990,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
| Dijagonala ekrana | 50" (127 cm) |
| Tip ekrana | LED |
| Rezolucija ekrana | 3840 x 2160 piksela |
| Smart TV | Da |
| HDMI | - 3 x |
| USB | - 2 x |
| Garancija | 2 godine |
| Energetski razred | E |
| Opis ekrana | - Osvežavanje ekrana: 60Hz - Osvetljenost: 300 cd/m² - Dinamički contrast: 5000:1 - Ugao gledanja: 178°/178° - Vreme odziva: 6.5 ms |
| Težina | 11.60 kg |
| Uvoznik | COMTRADE DISTRIBUTION DOO, NOVI BEOGRAD |
| Zemlja porekla | - |
| Model | 50E655BUW |
4,9
(15)
39.990 RSD
27.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,7
(21)
35.990 RSD
NEDOSTUPAN
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Dijagonala ekrana | 50" (127 cm) |
| Tip ekrana | LED |
| Rezolucija ekrana | 3840 x 2160 piksela |
| Smart TV | Da |
| HDMI | - 3 x |
| USB | - 2 x |
| Garancija | 2 godine |
| Energetski razred | E |
| Opis ekrana | - Osvežavanje ekrana: 60Hz - Osvetljenost: 300 cd/m² - Dinamički contrast: 5000:1 - Ugao gledanja: 178°/178° - Vreme odziva: 6.5 ms |
| Težina | 11.60 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.