Televizor Samsung UE75CU7172UXXH Smart, LED, 4K UHD, 75"(190cm), DVB-T2/C/S2
4,6
(9)
99.990,00
Poslednja cena
| Dijagonala ekrana | 75'' (190 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | LED |
| Rezolucija ekrana | 4K Ultra HD |
| Smart TV | Da |
| HDMI | 3 |
| USB | 1 |
| Garancija | 2 godine |
| Energetski razred | F |
| Karakteristike | - Ultimate UHD Dimming - Povećanje kontrasta - Motion Xcelerator - Milijardu nijansi boja - PurColor - Detekcija osvetljenosti - Filmmaker režim - 4K Crystal Processor - eARC - Opis bežične veze: Wi-Fi 5 - ARC - Osvežavanje: 50 Hz - Operativni sistem: Tizen OS - High Dynamic Range (HDR) - Bluetooth - LAN priključak - Dinamički kontrast: MEGA Kontrast - Wi-Fi: Wi-Fi (ugrađen) |
| Funkcije | - Internet pretraživač - SmartThings - Media Home - Google pomoćnik - Amazon Alexa - Mobile to TV - Sound Mirroring - Wireless TV On - Tap View - Microsoft 365 - Netflix - Youtube - Prime Video - Rakuten TV - DAZN - Apple TV |
| Ostali priključci | - CI+ - RF ulaz - Digitalni optički audio izlaz |
| Težina | 30.80 kg |
| Uvoznik | KimTec |
| Zemlja porekla | Južna Koreja |
| Model | UE75CU7172UXXH |
| Podaci o uređaju | Preuzmi specifikaciju |
4,6
(7)
43.990 RSD
NEDOSTUPAN
99.990 RSD
NEDOSTUPAN
3,9
(18)
95.990 RSD
NEDOSTUPAN
50.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,3
(20)
42.990 RSD
NEDOSTUPAN
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Dijagonala ekrana | 75'' (190 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | LED |
| Rezolucija ekrana | 4K Ultra HD |
| Smart TV | Da |
| HDMI | 3 |
| USB | 1 |
| Garancija | 2 godine |
| Energetski razred | F |
| Karakteristike | - Ultimate UHD Dimming - Povećanje kontrasta - Motion Xcelerator - Milijardu nijansi boja - PurColor - Detekcija osvetljenosti - Filmmaker režim - 4K Crystal Processor - eARC - Opis bežične veze: Wi-Fi 5 - ARC - Osvežavanje: 50 Hz - Operativni sistem: Tizen OS - High Dynamic Range (HDR) - Bluetooth - LAN priključak - Dinamički kontrast: MEGA Kontrast - Wi-Fi: Wi-Fi (ugrađen) |
| Funkcije | - Internet pretraživač - SmartThings - Media Home - Google pomoćnik - Amazon Alexa - Mobile to TV - Sound Mirroring - Wireless TV On - Tap View - Microsoft 365 - Netflix - Youtube - Prime Video - Rakuten TV - DAZN - Apple TV |
| Ostali priključci | - CI+ - RF ulaz - Digitalni optički audio izlaz |
| Težina | 30.80 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.