Televizor Samsung UE43U8092FUXXH Smart, LED, 4K UHD, 43"(109cm), DVB-T2CS2
35.990,00
Dostava
Na stanju
Telefon: 032/652-014
| Dijagonala ekrana | 43'' (109 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | LED |
| Rezolucija ekrana | 4K Ultra HD |
| Smart TV | Da |
| HDMI | 3 |
| USB | 1 |
| Garancija | 2 godine |
| Energetski razred | G |
| Karakteristike | - Pokretač slike Crystal Procesor 4K - HDR (visoki dinamički opseg) HDR - HDR 10+ Podržano - Megakontrast - Mikro zatamnjenje UHD zatamnjenje - Povećanje kontrasta - Motion Xcelerator - AI skaliranje - 4K skaliranje - Pojačivač boja - Filmmaker režim (FMM) |
| Ostali priključci | - Wi-Fi Da (Wi-Fi 5) - Bluetooth Da (5.3) - HDMI audio povratni kanal eARC/ARC - Anynet+ (HDMI-CEC) - Ethernet (LAN) 1 - RF ulaz (zemaljski / kablovski ulaz) 1/1(uobičajena upotreba za zemaljski signal)/1 - CI slot 1 |
| Težina | 6.90 kg |
| Uvoznik | TANDEM DOO CACAK |
| Zemlja porekla | Precizan podatak o zemlji porekla je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Model | Televizor Samsung UE43U8092FUXXH |
| Podaci o uređaju | Preuzmi specifikaciju |
4,8
(10)
39.990 RSD
4,6
(7)
43.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,3
(16)
35.990 RSD
NEDOSTUPAN
42.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,2
(5)
82.990 RSD
NEDOSTUPAN
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Dijagonala ekrana | 43'' (109 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | LED |
| Rezolucija ekrana | 4K Ultra HD |
| Smart TV | Da |
| HDMI | 3 |
| USB | 1 |
| Garancija | 2 godine |
| Energetski razred | G |
| Karakteristike | - Pokretač slike Crystal Procesor 4K - HDR (visoki dinamički opseg) HDR - HDR 10+ Podržano - Megakontrast - Mikro zatamnjenje UHD zatamnjenje - Povećanje kontrasta - Motion Xcelerator - AI skaliranje - 4K skaliranje - Pojačivač boja - Filmmaker režim (FMM) |
| Ostali priključci | - Wi-Fi Da (Wi-Fi 5) - Bluetooth Da (5.3) - HDMI audio povratni kanal eARC/ARC - Anynet+ (HDMI-CEC) - Ethernet (LAN) 1 - RF ulaz (zemaljski / kablovski ulaz) 1/1(uobičajena upotreba za zemaljski signal)/1 - CI slot 1 |
| Težina | 6.90 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.