Televizor Samsung UE65CU7172UXXH Smart, LED, 4K UHD, 65"(165cm), DVB-T2CS2
4,2
(5)
82.990,00
Poslednja cena
| Dijagonala ekrana | 65" (165 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | LED |
| Rezolucija ekrana | 4K Ultra HD |
| Smart TV | Da |
| HDMI | 3 |
| USB | 1 |
| Garancija | 2 godine |
| Energetski razred | G |
| Težina | 20.90 kg |
| Uvoznik | KimTec |
| Zemlja porekla | Južna Koreja |
| Model | UE65CU7172UXXH |
| Podaci o uređaju | Preuzmi specifikaciju |
71.490 RSD
NEDOSTUPAN
4,3
(13)
79.990 RSD
NEDOSTUPAN
42.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,8
(10)
39.990 RSD
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Dijagonala ekrana | 65" (165 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | LED |
| Rezolucija ekrana | 4K Ultra HD |
| Smart TV | Da |
| HDMI | 3 |
| USB | 1 |
| Garancija | 2 godine |
| Energetski razred | G |
| Težina | 20.90 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.