Televizor Samsung UE65AU7092UXXH Smart, LED, 4K UHD, 65"(165cm), DVB-T2/C/S2
4,3
(13)
79.990,00
Poslednja cena
| Dijagonala ekrana | 65" (165 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | LED |
| Rezolucija ekrana | 4K Ultra HD |
| Smart TV | Da |
| HDMI | 3 |
| USB | 1 |
| Garancija | 2 godine |
| Karakteristike | - Internet pretraživač - Podrška za aplikaciju SmartThings - Radi uz pomoć Google asistenta - Operativni sistem: Tizen OS - High Dynamic Range (HDR) - Procesor za sliku: 4K Crystal Processor - HDR 10+ - Zvuk: Izlazna audio snaga 20W (RMS) Dolby Digital Plus - Bežična veza: Wi-Fi (ugrađen) - Bluetooth - Opis bežične veze: WI-Fi: Verzija WiFi5 - Bluetooth: BT4.2 - LAN priključak |
| Ostali priključci | - CI+(1.4) - 1 x digitalni audio izlaz |
| Težina | 20.90 kg |
| Uvoznik | KimTec d.o.o. |
| Zemlja porekla | - |
| Model | UE65AU7092UXXH |
4,2
(5)
82.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,5
(11)
57.990 RSD
NEDOSTUPAN
3,9
(18)
95.990 RSD
NEDOSTUPAN
71.490 RSD
NEDOSTUPAN
42.990 RSD
NEDOSTUPAN
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Dijagonala ekrana | 65" (165 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | LED |
| Rezolucija ekrana | 4K Ultra HD |
| Smart TV | Da |
| HDMI | 3 |
| USB | 1 |
| Garancija | 2 godine |
| Karakteristike | - Internet pretraživač - Podrška za aplikaciju SmartThings - Radi uz pomoć Google asistenta - Operativni sistem: Tizen OS - High Dynamic Range (HDR) - Procesor za sliku: 4K Crystal Processor - HDR 10+ - Zvuk: Izlazna audio snaga 20W (RMS) Dolby Digital Plus - Bežična veza: Wi-Fi (ugrađen) - Bluetooth - Opis bežične veze: WI-Fi: Verzija WiFi5 - Bluetooth: BT4.2 - LAN priključak |
| Ostali priključci | - CI+(1.4) - 1 x digitalni audio izlaz |
| Težina | 20.90 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.