Televizor Samsung QE75Q7F2AUXXH Smart, 4K UHD, QLED, 75''(190 cm), DVB-T2/C/S2
134.990,00
Poslednja cena
| Dijagonala ekrana | 75'' (190 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | QLED |
| Rezolucija ekrana | 4K Ultra HD |
| Smart TV | Da |
| HDMI | x 3 |
| USB | x 1 |
| Garancija | 2 godine |
| Energetski razred | G |
| Težina | 25.80 kg |
| Uvoznik | COMTRADE DISTRIBUTION DOO, NOVI BEOGRAD |
| Zemlja porekla | - |
| Model | QE75Q7F2AUXXH |
106.990 RSD
NEDOSTUPAN
59.490 RSD
NEDOSTUPAN
149.990 RSD
NEDOSTUPAN
65.990 RSD
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Dijagonala ekrana | 75'' (190 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | QLED |
| Rezolucija ekrana | 4K Ultra HD |
| Smart TV | Da |
| HDMI | x 3 |
| USB | x 1 |
| Garancija | 2 godine |
| Energetski razred | G |
| Težina | 25.80 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.