Televizor Samsung QE50Q7F2AUXXH Smart, QLED, 4K UHD, 50"(127 cm), DVB-T2/CS2
58.990,00
Poslednja cena
| Dijagonala ekrana | 50" (127 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | QLED |
| Rezolucija ekrana | 3840 x 2160 piksela |
| Smart TV | Da |
| HDMI | x 3 |
| USB | x 1 |
| Garancija | 2 godine |
| Energetski razred | G |
| Težina | 13.50 kg |
| Uvoznik | - |
| Zemlja porekla | - |
| Model | QE50Q7F2AUXXH |
59.490 RSD
NEDOSTUPAN
134.990 RSD
NEDOSTUPAN
65.990 RSD
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Dijagonala ekrana | 50" (127 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | QLED |
| Rezolucija ekrana | 3840 x 2160 piksela |
| Smart TV | Da |
| HDMI | x 3 |
| USB | x 1 |
| Garancija | 2 godine |
| Energetski razred | G |
| Težina | 13.50 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.