Televizor LG 50QNED80A3A Smart, LED, 4k UHD, 50" (127 cm), DVB-T2/C/S2
60.990,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
| Dijagonala ekrana | 50" (127 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | Edge LED |
| Rezolucija ekrana | 4K Ultra HD |
| Smart TV | Da |
| HDMI | x 3 |
| USB | x 2 |
| Garancija | 2 + 3 godine uz registraciju |
| Energetski razred | F |
| Težina | 16.40 kg |
| Uvoznik | COMTRADE DISTRIBUTION DOO, NOVI BEOGRAD |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | 50QNED80A3A |
44.990 RSD
NEDOSTUPAN
130.990 RSD
NEDOSTUPAN
79.990 RSD
NEDOSTUPAN
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Dijagonala ekrana | 50" (127 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | Edge LED |
| Rezolucija ekrana | 4K Ultra HD |
| Smart TV | Da |
| HDMI | x 3 |
| USB | x 2 |
| Garancija | 2 + 3 godine uz registraciju |
| Energetski razred | F |
| Težina | 16.40 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.