Televizor Hisense H50A6K Smart, LED, 4K UHD, 50"(127cm), DVB T/C/T2/S2
4,8
(12)
36.899,00
Akcija traje do 23.05.2026 20:59
Poslednja cena
| Dijagonala ekrana | 50" (127 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | LED |
| Rezolucija ekrana | 4K Ultra HD |
| Smart TV | Da |
| HDMI | 3 |
| USB | 2 |
| Garancija | 2 + 3 godine uz registraciju na sajtu proizvođača |
| Energetski razred | G |
| Karakteristike | - Audio izlaz: 3.5mm - S/PDIF optički - Dolby Audio - DTS Virtual:X - Bežična veza: Wi-Fi (ugrađen) - Bluetooth - LAN priključak - Snaga zvučnika: 2 x 8W - 4K Upscaling - Operativni sistem: VIDAA |
| Funkcije | - Digital media player - Hotel mod - Titlovi - Upravljanje pomoću pametnog telefona i tableta - Govorno navođenje - Teletekst - HEVC (H.265) dekoder - On/off tajmer - Isključeno napajanje ako nema signala - Tajmer spavanja - Zaključavanje programa - Kontrola prozirnosti OSD-a - YouTube - Netflix - Prime Video - Apple Airplay 2 |
| Težina | 10.00 kg |
| Uvoznik | Gorenje DOO |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | H50A6K |
| Podaci o uređaju | Preuzmi specifikaciju |
4,1
(12)
76.499 RSD
NEDOSTUPAN
4,5
(8)
40.499 RSD
NEDOSTUPAN
4,2
(13)
71.999 RSD
NEDOSTUPAN
3,9
(12)
29.691 RSD
NEDOSTUPAN
4,7
(10)
33.299 RSD
NEDOSTUPAN
34.999 RSD
31.499 RSD
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Dijagonala ekrana | 50" (127 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | LED |
| Rezolucija ekrana | 4K Ultra HD |
| Smart TV | Da |
| HDMI | 3 |
| USB | 2 |
| Garancija | 2 + 3 godine uz registraciju na sajtu proizvođača |
| Energetski razred | G |
| Karakteristike | - Audio izlaz: 3.5mm - S/PDIF optički - Dolby Audio - DTS Virtual:X - Bežična veza: Wi-Fi (ugrađen) - Bluetooth - LAN priključak - Snaga zvučnika: 2 x 8W - 4K Upscaling - Operativni sistem: VIDAA |
| Funkcije | - Digital media player - Hotel mod - Titlovi - Upravljanje pomoću pametnog telefona i tableta - Govorno navođenje - Teletekst - HEVC (H.265) dekoder - On/off tajmer - Isključeno napajanje ako nema signala - Tajmer spavanja - Zaključavanje programa - Kontrola prozirnosti OSD-a - YouTube - Netflix - Prime Video - Apple Airplay 2 |
| Težina | 10.00 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.