Televizor Hisense H43A6K Smart, LED, 4K UHD, 43"(109cm), DVB T/C/T2/S2
4,5
(11)
29.999,00
Poslednja cena
| Dijagonala ekrana | 43'' (109 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | LED |
| Rezolucija ekrana | 4K Ultra HD |
| Smart TV | Da |
| HDMI | 3 |
| USB | 2 |
| Garancija | 2 + 3 godine uz registraciju na sajtu proizvođača |
| Energetski razred | F |
| Karakteristike | - Audio izlaz: 3.5mm - S/PDIF optički - Bežična veza:Wi-Fi (ugrađen) - Bluetooth - LAN priključak - Snaga zvučnika: 2 x 8W - Dolby Audio - DTS Virtual:X - 4k Upscaler - Operativni sistem: VIDAA - Osvežavanje: 60 Hz - Ugao gledanja (H°/V°): 178°/178° - High Dynamic Range (HDR) |
| Funkcije | - Digital media player - Hotel mod - Titlovi - Upravljanje pomoću pametnog telefona i tableta - Govorno navođenje - Teletekst - HEVC (H.265) dekoder - On/off tajmer - Isključeno napajanje ako nema signala - Tajmer spavanja - Zaključavanje programa - Kontrola prozirnosti OSD-a - YouTube - HbbTV - Netflix - Prime Video |
| Težina | 6.90 kg |
| Uvoznik | Gorenje DOO |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | H43A6K |
| Podaci o uređaju | Preuzmi specifikaciju |
4,0
(6)
33.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,4
(16)
49.999 RSD
NEDOSTUPAN
4,5
(8)
44.999 RSD
NEDOSTUPAN
4,4
(12)
27.990 RSD
NEDOSTUPAN
25.490 RSD
NEDOSTUPAN
3,8
(12)
59.999 RSD
NEDOSTUPAN
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Dijagonala ekrana | 43'' (109 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | LED |
| Rezolucija ekrana | 4K Ultra HD |
| Smart TV | Da |
| HDMI | 3 |
| USB | 2 |
| Garancija | 2 + 3 godine uz registraciju na sajtu proizvođača |
| Energetski razred | F |
| Karakteristike | - Audio izlaz: 3.5mm - S/PDIF optički - Bežična veza:Wi-Fi (ugrađen) - Bluetooth - LAN priključak - Snaga zvučnika: 2 x 8W - Dolby Audio - DTS Virtual:X - 4k Upscaler - Operativni sistem: VIDAA - Osvežavanje: 60 Hz - Ugao gledanja (H°/V°): 178°/178° - High Dynamic Range (HDR) |
| Funkcije | - Digital media player - Hotel mod - Titlovi - Upravljanje pomoću pametnog telefona i tableta - Govorno navođenje - Teletekst - HEVC (H.265) dekoder - On/off tajmer - Isključeno napajanje ako nema signala - Tajmer spavanja - Zaključavanje programa - Kontrola prozirnosti OSD-a - YouTube - HbbTV - Netflix - Prime Video |
| Težina | 6.90 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.