Televizor Fox 43DTV240D LED, FHD, 43"(109 cm), DVB-T/T2/C/S2
17.490,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
| Dijagonala ekrana | 43'' (109 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | LED |
| Rezolucija ekrana | 1920x1080 (Full HD) |
| Smart TV | Ne |
| HDMI | 3 |
| USB | 2 |
| Garancija | 2 godine |
| Energetski razred | F |
| Težina | 7.50 kg |
| Uvoznik | VIMPORT DOO BEOGRAD, BEOGRAD - ZEMUN |
| Zemlja porekla | - |
| Model | 43DTV240D |
19.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,0
(9)
22.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,8
(8)
19.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,0
(9)
25.990 RSD
NEDOSTUPAN
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Dijagonala ekrana | 43'' (109 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | LED |
| Rezolucija ekrana | 1920x1080 (Full HD) |
| Smart TV | Ne |
| HDMI | 3 |
| USB | 2 |
| Garancija | 2 godine |
| Energetski razred | F |
| Težina | 7.50 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.