Televizor Fox 40WHA470E Smart, Full HD, 40''(100cm), DVB-T2/C/S2
15.999,00
Poslednja cena
| Dijagonala ekrana | 40" (102 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | Full HD |
| Rezolucija ekrana | 1920x1080 (Full HD) |
| Smart TV | Da |
| HDMI | x 3 |
| USB | x 2 |
| Garancija | 2 godine |
| Energetski razred | F |
| Težina | 6.80 kg |
| Uvoznik | ERG DOO, ŠIMANOVCI |
| Zemlja porekla | - |
| Model | 40WHA470E |
24.990 RSD
NEDOSTUPAN
20.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,4
(12)
26.490 RSD
NEDOSTUPAN
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Dijagonala ekrana | 40" (102 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | Full HD |
| Rezolucija ekrana | 1920x1080 (Full HD) |
| Smart TV | Da |
| HDMI | x 3 |
| USB | x 2 |
| Garancija | 2 godine |
| Energetski razred | F |
| Težina | 6.80 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.