Štapni mikser Tefal HB121838
4,6
(10)
3.992,00
Akcija traje do 31.05.2026 10:38
Dostava
Na stanju
Telefon: 032/663-050
Ivanjica
Centralni magacin
Tefal Turbomix štapni mikser je dizajniran da zadovolji sve potrebe miksiranja, sa snagom od 350W za rezultate bez napora. Ovaj mikser je jednostavan za upotrebu, sa jednom brzinom za optimalne rezultate miksiranja raznovrsnih sastojaka pritiskom na dugme, dok izdržljivi noževi osiguravaju dugotrajne performanse.
| Vrsta aparata | Štapni mikseri |
| Snaga miksera | 350 W |
| Broj brzina | 1 |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 godine |
| Karakteristike | - Ergonomičan dizajn - Zaštita od prskanja - Dugotrajni ZELKROM noževi - Demontažna metalna stopa - Posuda i stopa se mogu prati u mašini za pranje sudova - Zapremina posude: 800 ml |
| Težina | 1.70 kg |
| Uvoznik | MALI KUĆNI APARATI DOO |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | HB121838 |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta aparata | Štapni mikseri |
| Snaga miksera | 350 W |
| Broj brzina | 1 |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 godine |
| Karakteristike | - Ergonomičan dizajn - Zaštita od prskanja - Dugotrajni ZELKROM noževi - Demontažna metalna stopa - Posuda i stopa se mogu prati u mašini za pranje sudova - Zapremina posude: 800 ml |
| Težina | 1.70 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.