Standardni klima uređaj Vox SFX18-IO
4,4
(16)
49.990,00
Poslednja cena
| Kapacitet hlađenja | 18000 BTU |
| Kapacitet klime | 18000 BTU |
| Rashladna snaga | W |
| Energetski razred - hlađenja | A |
| Kapacitet grejanja | BTU |
| Grejna snaga | W |
| Širina klime | 90 cm |
| Dubina klime | 22,5 cm |
| Visina klime | 31 cm |
| Boja | Bela |
| Garancija | 5 godina |
| Karakteristike | - Kapacitet hlađenja: 5400 W - Kapacitet grejanja: 5650 W - Freon: R410A - Protok vazduha (Max): 860 m3/h - Nivo buke (unutrašnja jedinica): 42 dB - Nivo buke (spoljašnja jedinica): 53 dB |
| Funkcije | - Auto restart - Eliminisanje vlage - iFeel - Antifungus |
| Težina | 55.00 kg |
| Uvoznik | ERG DOO |
| Zemlja porekla | - |
| Model | SFX18-IO |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Kapacitet hlađenja | 18000 BTU |
| Kapacitet klime | 18000 BTU |
| Rashladna snaga | W |
| Energetski razred - hlađenja | A |
| Kapacitet grejanja | BTU |
| Grejna snaga | W |
| Širina klime | 90 cm |
| Dubina klime | 22,5 cm |
| Visina klime | 31 cm |
| Boja | Bela |
| Garancija | 5 godina |
| Karakteristike | - Kapacitet hlađenja: 5400 W - Kapacitet grejanja: 5650 W - Freon: R410A - Protok vazduha (Max): 860 m3/h - Nivo buke (unutrašnja jedinica): 42 dB - Nivo buke (spoljašnja jedinica): 53 dB |
| Funkcije | - Auto restart - Eliminisanje vlage - iFeel - Antifungus |
| Težina | 55.00 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.