Standardni klima uređaj Vox SFE09-AA
4,7
(15)
23.391,00
Akcija traje do 23.05.2026 20:59
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Čačak | Gospodar Jovanova 21 | 032/34-77-34 | |
| Ivanjica | Centralni magacin |
Čačak
Gospodar Jovanova 21
Telefon: 032/34-77-34
Ivanjica
Centralni magacin
| Vrsta aparata | Klasični zidni |
| Kapacitet hlađenja | 9000 BTU |
| Kapacitet klime | 9000 BTU |
| Rashladna snaga | 2550 W |
| Energetski razred - hlađenja | A |
| Kapacitet grejanja | BTU |
| Grejna snaga | 2700 W |
| Energetski razred - zagrevanja | A |
| Širina klime | 69 cm |
| Dubina klime | 19,9 cm |
| Visina klime | 28,3 cm |
| Boja | Bela |
| Garancija | 5 godina |
| Karakteristike | - Kapacitet grejanja 2700 W - Kapacitet hlađenja 2550 W - Nivo buke spoljašnje jedinice 48 dB - Nivo buke unutrašnje jedinice 34 dB - Noćni režim rada - Potrošnja struje pri grejanju 750 W - Potrošnja struje pri hlađenju 790 W - Protok vazduha (zatvoreno) (m3/h) 450 m3/h - Samočišćenje unutrašnje jedinice - Temperaturni opseg (grejanje) -7 do +27°C - Temperaturni opseg (hlađenje) +18 do +43°C - Vrsta gasa R410a - Active carbon filter - Anti bacterial filter - Grejanje - Hlađenje |
| Težina | 29.00 kg |
| Uvoznik | ERG DOO |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | SFE09-AA |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta aparata | Klasični zidni |
| Kapacitet hlađenja | 9000 BTU |
| Kapacitet klime | 9000 BTU |
| Rashladna snaga | 2550 W |
| Energetski razred - hlađenja | A |
| Kapacitet grejanja | BTU |
| Grejna snaga | 2700 W |
| Energetski razred - zagrevanja | A |
| Širina klime | 69 cm |
| Dubina klime | 19,9 cm |
| Visina klime | 28,3 cm |
| Boja | Bela |
| Garancija | 5 godina |
| Karakteristike | - Kapacitet grejanja 2700 W - Kapacitet hlađenja 2550 W - Nivo buke spoljašnje jedinice 48 dB - Nivo buke unutrašnje jedinice 34 dB - Noćni režim rada - Potrošnja struje pri grejanju 750 W - Potrošnja struje pri hlađenju 790 W - Protok vazduha (zatvoreno) (m3/h) 450 m3/h - Samočišćenje unutrašnje jedinice - Temperaturni opseg (grejanje) -7 do +27°C - Temperaturni opseg (hlađenje) +18 do +43°C - Vrsta gasa R410a - Active carbon filter - Anti bacterial filter - Grejanje - Hlađenje |
| Težina | 29.00 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.