Šporet na čvrsto gorivo MBS magnum plus 4D, kamen, levi
4,8
(22)
106.191,00
Akcija traje do 23.05.2026 20:59
Poslednja cena
| Vrsta goriva | Drvo |
| Snaga | 9,5 kW |
| Površina zagrevanja | m2 |
| Boja | Siva |
| Pozicija dimne cevi | Levo |
| Težina | 219.00 kg |
| Proizvođač | MBS |
| Zemlja porekla | Srbija |
| Model | magnum plus 4D,sivi, levi |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta goriva | Drvo |
| Snaga | 9,5 kW |
| Površina zagrevanja | m2 |
| Boja | Siva |
| Pozicija dimne cevi | Levo |
| Težina | 219.00 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.