Šporet na čvrsto gorivo MBS SD 7 DP new line braon, levi
34.590,00
Dostava
Premium dostava na adresu - 2.990,00 RSD
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
| Vrsta aparata | Šporeti |
| Vrsta goriva | Drvo |
| Snaga | 9,5 kW |
| Površina zagrevanja | 43-56 m2 |
| Boja | Braon |
| Pozicija dimne cevi | Levo |
| Širina | 82 cm |
| Visina | 74 cm |
| Dubina | 64 cm |
| Težina | 94.00 kg |
| Proizvođač | Smederevac |
| Zemlja porekla | Srbija |
| Model | SD 7 DP new line braon, levi |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta aparata | Šporeti |
| Vrsta goriva | Drvo |
| Snaga | 9,5 kW |
| Površina zagrevanja | 43-56 m2 |
| Boja | Braon |
| Pozicija dimne cevi | Levo |
| Širina | 82 cm |
| Visina | 74 cm |
| Dubina | 64 cm |
| Težina | 94.00 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.