Šporet na čvrsto gorivo Alfa Plam 90 DONNA ECO,antracit, levi
4,8
(16)
80.991,00
Akcija traje do 23.05.2026 20:59
Poslednja cena
| Vrsta aparata | Standardni |
| Vrsta goriva | Drvo/Ugalj |
| Snaga | 8,1 kw |
| Površina zagrevanja | 32 m2 |
| Boja | Antracit |
| Pozicija dimne cevi | Levo |
| Širina | 90 cm |
| Visina | 85 cm |
| Dubina | 60 cm |
| Garancija | Zakonska saobraznost 2 godine |
| Karakteristike | -Čelične ploče -Ugrađen termometar na rerni -Duplo staklo na vratima rerne i ložišta -Specijalan otvor za čišćenje unutrašnjosti šporeta -Dodatni ključ za rukovanje pepeljarom |
| Zapremina zagrevanja | 83 m3 |
| Težina | 145.00 kg |
| Proizvođač | Alfa Plam doo |
| Zemlja porekla | Srbija |
| Model | Alfa Plam 90 DONNA ECO,antracit, levi |
4,7
(6)
80.991 RSD
NEDOSTUPAN
4,2
(6)
67.491 RSD
NEDOSTUPAN
4,8
(10)
72.490 RSD
65.241 RSD
4,5
(4)
82.490 RSD
74.241 RSD
4,8
(5)
82.490 RSD
74.241 RSD
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta aparata | Standardni |
| Vrsta goriva | Drvo/Ugalj |
| Snaga | 8,1 kw |
| Površina zagrevanja | 32 m2 |
| Boja | Antracit |
| Pozicija dimne cevi | Levo |
| Širina | 90 cm |
| Visina | 85 cm |
| Dubina | 60 cm |
| Garancija | Zakonska saobraznost 2 godine |
| Karakteristike | -Čelične ploče -Ugrađen termometar na rerni -Duplo staklo na vratima rerne i ložišta -Specijalan otvor za čišćenje unutrašnjosti šporeta -Dodatni ključ za rukovanje pepeljarom |
| Zapremina zagrevanja | 83 m3 |
| Težina | 145.00 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.