Šporet na čvrsto gorivo Alfa Plam 70 DONNA L ECO,beli, levi
4,6
(10)
74.990,00
Poslednja cena
| Vrsta aparata | Standardni |
| Vrsta goriva | Drvo/Ugalj |
| Snaga | 5 kW |
| Površina zagrevanja | 32 m2 |
| Boja | Bela |
| Pozicija dimne cevi | Levo |
| Širina | 70 cm |
| Visina | 80 cm |
| Dubina | 60 cm |
| Garancija | Zakonska saobraznost 2 godine |
| Karakteristike | -Ugradnje keramičke grejne ploče -Farbana plotna za kuvanje -Bolje dihtovanje -Unapređena izolacija -Viši stepen energetske efikasnosti -Niža emisija štetnih gasova |
| Zapremina zagrevanja | 83 m3 |
| Težina | 110.00 kg |
| Proizvođač | Alfa Plam doo |
| Zemlja porekla | Srbija |
| Model | Alfa Plam 70 DONNA L ECO,beli, levi |
4,8
(12)
78.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,7
(6)
89.990 RSD
NEDOSTUPAN
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta aparata | Standardni |
| Vrsta goriva | Drvo/Ugalj |
| Snaga | 5 kW |
| Površina zagrevanja | 32 m2 |
| Boja | Bela |
| Pozicija dimne cevi | Levo |
| Širina | 70 cm |
| Visina | 80 cm |
| Dubina | 60 cm |
| Garancija | Zakonska saobraznost 2 godine |
| Karakteristike | -Ugradnje keramičke grejne ploče -Farbana plotna za kuvanje -Bolje dihtovanje -Unapređena izolacija -Viši stepen energetske efikasnosti -Niža emisija štetnih gasova |
| Zapremina zagrevanja | 83 m3 |
| Težina | 110.00 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.