Sokovnik Gorenje JC400E
4,9
(20)
7.990,00
Poslednja cena
Vitamini, za kojima imamo potrebe svaki dan, od velike su važnosti za naš organizam, pogotovo kada je naš imuni sistem izložen raznim virusima. Različiti sokovnici i cediljke za citruse odlični su pomoćnici kod svakodnevnog pripremanja vitaminskih napitaka. Za još jednostavnije i prijatnije pripremanje sokova, koristite Gorenje sokovnike i cediljke.
| Snaga | 400 W |
| Kapacitet posude za sok / otpatke | 1,6 l |
| Broj brzina | 2 |
| Garancija | 2 godine |
| Boja | Crna / Inox |
| Karakteristike | Težina jedinice: 2,5 kg Dimenzije aparata (ŠxVxD): 27 × 31 × 18 cm Nerđajući čelik Poseban mikro filter Jednostavno čišćenje Automatsko izbacivanje pulpe Rotirajuće dugme za uključivanje/isključivanje i regulaciju Regulacija brzine Zaštitni poklopac Vakuumske nožice za potpunu stabilnost Sigurnosni prekidač |
| Težina | 3.20 kg |
| Uvoznik | Gorenje DOO Beograd |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | JC400E |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Snaga | 400 W |
| Kapacitet posude za sok / otpatke | 1,6 l |
| Broj brzina | 2 |
| Garancija | 2 godine |
| Boja | Crna / Inox |
| Karakteristike | Težina jedinice: 2,5 kg Dimenzije aparata (ŠxVxD): 27 × 31 × 18 cm Nerđajući čelik Poseban mikro filter Jednostavno čišćenje Automatsko izbacivanje pulpe Rotirajuće dugme za uključivanje/isključivanje i regulaciju Regulacija brzine Zaštitni poklopac Vakuumske nožice za potpunu stabilnost Sigurnosni prekidač |
| Težina | 3.20 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.