Slušalice TNB CSHOME1
1.799,00
Dostava
Na stanju
Telefon: 031/38-25-360
Telefon: 032/819-528
| Mikrofon | Ne |
| Dužina kabla | 800 cm |
| Povezivanje | 3.5 mm |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 0.10 kg |
| Uvoznik | - |
| Zemlja porekla | - |
| Model | CSHOME1 |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Mikrofon | Ne |
| Dužina kabla | 800 cm |
| Povezivanje | 3.5 mm |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 0.10 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.