Rešo Bauer HP-225
4.290,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Boška Petrovića 28 | 032/663-050 | |
| Požega | Knjaza Miloša 28 | 031/38-25-360 | |
| Lučani | Jugoslovenske Armije 6 | 032/819-528 | |
| Ivanjica | Bukovica 67A | 032/652-014 |
| Vrsta ploče za kuvanje | Električna |
| Ringle | 2 |
| Snaga | 2250 W |
| Garancija | 2 godine |
| Karakteristike | - Električni rešo sa 2 ringle (1500+750 W) - Ringle od livenog gvožđa prečnika 185/155 mm - Kontrolna lampica, Neklizajuće gumene nožice - Jednostavno čišćenje i održavanje - Termostatska kontrola rada (0-1-2-3-4-5) |
| Težina | 4.50 kg |
| Uvoznik | WORTS TEAM DOO, ŠIMANOVCI |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | HP-225 |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta ploče za kuvanje | Električna |
| Ringle | 2 |
| Snaga | 2250 W |
| Garancija | 2 godine |
| Karakteristike | - Električni rešo sa 2 ringle (1500+750 W) - Ringle od livenog gvožđa prečnika 185/155 mm - Kontrolna lampica, Neklizajuće gumene nožice - Jednostavno čišćenje i održavanje - Termostatska kontrola rada (0-1-2-3-4-5) |
| Težina | 4.50 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.