Pegla Tesla IR400GP siva
3.590,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
| Snaga | 3100 W |
| Grejna ploča | Keramička |
| Garancija | 2 godine |
| Boja | Siva |
| Dimenzije | - 13 x 14.5 x 30 cm - Dužina kabla: 1,9m |
| Karakteristike | - Kontrola temperature i pare - Funkcija vertikalne pare - Automatsko isključivanje - Anti drip sistem protiv kapanja - Anti Calc sistem protiv kamenca - Kapacitet rezervoara za vodu: 380ml - Udar pare: 135g/min |
| Težina | 1.67 kg |
| Uvoznik | COMTRADE DISTRIBUTION DOO, NOVI BEOGRAD |
| Zemlja porekla | - |
| Model | IR400GP |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Snaga | 3100 W |
| Grejna ploča | Keramička |
| Garancija | 2 godine |
| Boja | Siva |
| Dimenzije | - 13 x 14.5 x 30 cm - Dužina kabla: 1,9m |
| Karakteristike | - Kontrola temperature i pare - Funkcija vertikalne pare - Automatsko isključivanje - Anti drip sistem protiv kapanja - Anti Calc sistem protiv kamenca - Kapacitet rezervoara za vodu: 380ml - Udar pare: 135g/min |
| Težina | 1.67 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.