Pegla Tesla IR200R crvena
1.790,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
| Snaga | 2200 W |
| Grejna ploča | Keramička |
| Garancija | 2 godine |
| Boja | Crvena |
| Dimenzije | - Dužina kabla 190 cm - Visina proizvoda 135 mm - Širina proizvoda 108 mm - Dubina proizvoda 270 mm |
| Karakteristike | - Kapacitet rezervoara 300 ml - Udar pare 90 g / min - Sistem za uklanjanje kamenca (Anti Calc) Da - Kontrola temperature Da - Kontrola pare Da - Dugme za prskanje Da - Funkcija samočišćenja (Self Clean) Da - Protiv kamenca Da - Sistem sprečava kapanje vode (Anti Drip) Da - Automatsko isključivanje (Auto Shut Off) Ne |
| Težina | 1.10 kg |
| Uvoznik | COMTRADE DISTRIBUTION DOO, NOVI BEOGRAD |
| Zemlja porekla | - |
| Model | IR200R |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Snaga | 2200 W |
| Grejna ploča | Keramička |
| Garancija | 2 godine |
| Boja | Crvena |
| Dimenzije | - Dužina kabla 190 cm - Visina proizvoda 135 mm - Širina proizvoda 108 mm - Dubina proizvoda 270 mm |
| Karakteristike | - Kapacitet rezervoara 300 ml - Udar pare 90 g / min - Sistem za uklanjanje kamenca (Anti Calc) Da - Kontrola temperature Da - Kontrola pare Da - Dugme za prskanje Da - Funkcija samočišćenja (Self Clean) Da - Protiv kamenca Da - Sistem sprečava kapanje vode (Anti Drip) Da - Automatsko isključivanje (Auto Shut Off) Ne |
| Težina | 1.10 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.