Pegla Gorenje SIH2200DGT
4,6
(8)
3.390,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Požega | Knjaza Miloša 28 | 031/38-25-360 | |
| Ivanjica | Bukovica 67A | 032/652-014 | |
| Ivanjica | Centralni magacin |
280ml kapacitet rezervoara - Izdašan rezervoar od 280 ml minimalizuje potrebu za punjenjem. Koristićete manje vremena i više ćete uživati u efikasnom iskustvu peglanja.
Automatsko isključivanje na tri različita načina uz AutoShut Off. Ukoliko ostavite peglu u horizontalnom položaju na površini ili ukoliko padne na stranu, isključiće se automatski nakon 30 sekundi. Ukoliko je pegla uključena, ali se ne koristi neko vreme i postavljena je vertikalno, isključiće se automatski nakon 8 minuta.
| Snaga | 2200 W |
| Grejna ploča | Keramička |
| Garancija | 2 godine |
| Boja | Crna |
| Težina | 1.50 kg |
| Uvoznik | Gorenje DOO Beograd |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | SIH2200DGT |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Snaga | 2200 W |
| Grejna ploča | Keramička |
| Garancija | 2 godine |
| Boja | Crna |
| Težina | 1.50 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.