Pametni sat KSIX BXSW31B PULSE bež
3.999,00
Dostava
Na stanju
Telefon: 031/38-25-360
Telefon: 032/819-528
| Dijagonala ekrana | 1,83" |
| Bluetooth | Da |
| Baterija | - 300 mAh - Do 168 h korišćenja - Punjenje: 2,5 h |
| Boja | Bež |
| Garancija | 2 godine |
| Karakteristike | - Monitor otkucaja srca: Da - Senzor kiseonika u krvi: Da - Pređena udaljenost: Da - Sagorele kalorije: Da - Praćenje aktivnosti: Da - Kvalitet sna: Da - Pametna obaveštenja: Da - Muzički plejer: Da - Budilnik: Da - Vremenska prognoza: Da - Funkcija pronađi moj telefon: Da - Obaveštenja o pozivima: Da |
| Težina | 0.30 kg |
| Uvoznik | DUDI C.O. DOO, Subotica |
| Zemlja porekla | - |
| Model | BXSW31B |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Dijagonala ekrana | 1,83" |
| Bluetooth | Da |
| Baterija | - 300 mAh - Do 168 h korišćenja - Punjenje: 2,5 h |
| Boja | Bež |
| Garancija | 2 godine |
| Karakteristike | - Monitor otkucaja srca: Da - Senzor kiseonika u krvi: Da - Pređena udaljenost: Da - Sagorele kalorije: Da - Praćenje aktivnosti: Da - Kvalitet sna: Da - Pametna obaveštenja: Da - Muzički plejer: Da - Budilnik: Da - Vremenska prognoza: Da - Funkcija pronađi moj telefon: Da - Obaveštenja o pozivima: Da |
| Težina | 0.30 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.