Pametni sat KSIX BXSW34T CORE3 AMOLED crni
8.990,00
Dostava
Na stanju
Telefon: 031/38-25-360
Telefon: 032/819-528
| Dijagonala ekrana | 1,73" |
| GPS | Ne |
| Bluetooth | Da |
| Baterija | - 380 mAh - Do 22 dana korišćenja - Vreme punjenja: 3 h |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 0.30 kg |
| Uvoznik | DUDI C.O. DOO, Subotica |
| Zemlja porekla | - |
| Model | BXSW34T CORE3 |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Dijagonala ekrana | 1,73" |
| GPS | Ne |
| Bluetooth | Da |
| Baterija | - 380 mAh - Do 22 dana korišćenja - Vreme punjenja: 3 h |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 0.30 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.