Monitor Xiaomi A24i ELA5444EU 23.8"/FHD/1920 x 1080/100Hz/6ms/HDMI/DP
8.990,00
Dostava
Na stanju
Telefon: 031/38-25-360
Čačak
Gospodar Jovanova 21
Telefon: 032/34-77-34
| Dijagonala ekrana | 23.8'' |
| Rezolucija ekrana | 1920x1080 (Full HD) |
| Tip panela: | IPS |
| Frekvencija osvežavanja ekrana | 100 Hz |
| Odziv (ms) | 6 ms |
| Povezivanje | - 1 x HDMI - 1 x Display Port 1.4 |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 2.98 kg |
| Uvoznik | PC CENTAR DOO, BEOGRAD |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | ELA5444EU |
4,8
(11)
11.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,5
(8)
15.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,8
(13)
13.490 RSD
NEDOSTUPAN
11.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,1
(12)
10.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,4
(18)
15.990 RSD
NEDOSTUPAN
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Dijagonala ekrana | 23.8'' |
| Rezolucija ekrana | 1920x1080 (Full HD) |
| Tip panela: | IPS |
| Frekvencija osvežavanja ekrana | 100 Hz |
| Odziv (ms) | 6 ms |
| Povezivanje | - 1 x HDMI - 1 x Display Port 1.4 |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 2.98 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.