Monitor Samsung LS24D300GAUXEN/24''/FHD/1920x1080/100Hz/5ms/VGA/HDMI/VESA/crna
11.590,00
Poslednja cena
| Dijagonala ekrana | 24'' (61 cm) |
| Rezolucija ekrana | 1920x1080 (Full HD) |
| Tip panela: | IPS |
| Frekvencija osvežavanja ekrana | 100 Hz |
| Odziv (ms) | 5 ms |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 2.50 kg |
| Uvoznik | Comtrade Distribution d.o.o. |
| Zemlja porekla | - |
| Model | LS24D300GAUXEN |
4,4
(10)
15.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,1
(8)
17.590 RSD
NEDOSTUPAN
4,8
(11)
11.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,3
(6)
15.490 RSD
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Dijagonala ekrana | 24'' (61 cm) |
| Rezolucija ekrana | 1920x1080 (Full HD) |
| Tip panela: | IPS |
| Frekvencija osvežavanja ekrana | 100 Hz |
| Odziv (ms) | 5 ms |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 2.50 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.