Monitor Samsung LS32D396GAUXEN 32"/FHD VA/1920x1080/100Hz/4ms/HDMI/VGA
17.490,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
| Dijagonala ekrana | 32" (81 cm) |
| Rezolucija ekrana | 1920x1080 (Full HD) |
| Tip panela: | VA |
| Frekvencija osvežavanja ekrana | 100 Hz |
| Odziv (ms) | 4 ms |
| Povezivanje | - 1 x HDMI - 1 x VGA |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 godine |
| Tip ekrana | LCD |
| Težina | 3.20 kg |
| Uvoznik | COMTRADE DISTRIBUTION DOO, NOVI BEOGRAD |
| Zemlja porekla | - |
| Model | LS32D396GAUXEN |
10.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,5
(10)
18.490 RSD
NEDOSTUPAN
4,3
(10)
11.990 RSD
NEDOSTUPAN
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Dijagonala ekrana | 32" (81 cm) |
| Rezolucija ekrana | 1920x1080 (Full HD) |
| Tip panela: | VA |
| Frekvencija osvežavanja ekrana | 100 Hz |
| Odziv (ms) | 4 ms |
| Povezivanje | - 1 x HDMI - 1 x VGA |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 godine |
| Tip ekrana | LCD |
| Težina | 3.20 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.