Minielektrik Gorenje OM30CLI
17.990,00
Dostava
Premium dostava do vrata - 1.199,00 RSD
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Požega | Knjaza Miloša 28 | 031/38-25-360 | |
| Čačak | Gospodar Jovanova 21 | 032/34-77-34 | |
| Ivanjica | Centralni magacin |
| Snaga | 1600 W |
| Ringle | / |
| Širina | 51,9 cm |
| Širina mini šporeta | 51.9 cm |
| Visina mini šporeta | 32.6 cm |
| Dubina mini šporeta | 37.8 cm |
| Zapremina | 30 l |
| Boja | Bež |
| Energetski razred | G |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 8.10 kg |
| Uvoznik | GORENJE DOO BEOGRAD |
| Zemlja porekla | - |
| Model | OM30CLI |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Snaga | 1600 W |
| Ringle | / |
| Širina | 51,9 cm |
| Širina mini šporeta | 51.9 cm |
| Visina mini šporeta | 32.6 cm |
| Dubina mini šporeta | 37.8 cm |
| Zapremina | 30 l |
| Boja | Bež |
| Energetski razred | G |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 8.10 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.