Mini mikrotalasna rerna Gorenje OM38GBC
4,8
(17)
19.990,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
| Zapremina | 38 l |
| Snaga mikrotalasne | 3500 W |
| Širina | 53,3 cm |
| Visina mikrotalasne | 34,8 cm |
| Dubina mikrotalasne | 32,6 cm |
| Upravljanje | Mehaničko |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 godine |
| Karakteristike | - 2 rerne za kuvanje - 5 režima za pečenje - dodatak za vađenje rešetke |
| Težina | 12.10 kg |
| Uvoznik | GORENJE DOO BEOGRAD |
| Zemlja porekla | - |
| Model | OM38GBC |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Zapremina | 38 l |
| Snaga mikrotalasne | 3500 W |
| Širina | 53,3 cm |
| Visina mikrotalasne | 34,8 cm |
| Dubina mikrotalasne | 32,6 cm |
| Upravljanje | Mehaničko |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 godine |
| Karakteristike | - 2 rerne za kuvanje - 5 režima za pečenje - dodatak za vađenje rešetke |
| Težina | 12.10 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.