Mikrotalasna Gorenje MO20CE1W5
5,0
(17)
7.990,00
Dostava
Na stanju
Telefon: 032/652-014
Ivanjica
Centralni magacin
| Zapremina | 20 l |
| Snaga mikrotalasne | 700 W |
| Širina | 44,6 cm |
| Visina mikrotalasne | 24,2 cm |
| Dubina mikrotalasne | 35,2 cm |
| Upravljanje | Mehaničko |
| Boja | Siva |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 7.00 kg |
| Uvoznik | Gorenje DOO |
| Zemlja porekla | - |
| Model | MO20CE1W5 |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Zapremina | 20 l |
| Snaga mikrotalasne | 700 W |
| Širina | 44,6 cm |
| Visina mikrotalasne | 24,2 cm |
| Dubina mikrotalasne | 35,2 cm |
| Upravljanje | Mehaničko |
| Boja | Siva |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 7.00 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.