Mikrotalasna Candy CMW20SMW
9.490,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
| Zapremina | 20 l |
| Snaga mikrotalasne | 700 W |
| Širina | 43,9 cm |
| Visina mikrotalasne | 25,8 cm |
| Dubina mikrotalasne | 35,7 cm |
| Upravljanje | Mehaničko |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 11.70 kg |
| Uvoznik | CANDY HOOVER DOO BEOGRAD, NOVI BEOGRAD |
| Zemlja porekla | - |
| Model | CMW20SMW |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Zapremina | 20 l |
| Snaga mikrotalasne | 700 W |
| Širina | 43,9 cm |
| Visina mikrotalasne | 25,8 cm |
| Dubina mikrotalasne | 35,7 cm |
| Upravljanje | Mehaničko |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 11.70 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.