Mikrotalasna Gorenje MO20E1S
4,4
(13)
11.990,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Požega | Knjaza Miloša 28 | 031/38-25-360 | |
| Lučani | Jugoslovenske Armije 6 | 032/819-528 | |
| Ivanjica | Bukovica 67A | 032/652-014 | |
| Ivanjica | Centralni magacin |
| Zapremina | 20 l |
| Snaga mikrotalasne | 800 W W |
| Širina | 45 cm |
| Visina mikrotalasne | 27.5 cm cm |
| Dubina mikrotalasne | 34.3 cm cm |
| Upravljanje | Mehaničko |
| Boja | Siva |
| Garancija | 2 godine |
| Karakteristike | Odleđivanje prema vremenu ili težini - Vremensko AquaClean funkcija - Da |
| Tehnički podaci | Buka (max.) 60 dB(A) Širina proizvoda 451 mm Visina proizvoda 257 mm Dubina proizvoda 343 mm Širina unutrašnjosti 300 mm Visina unutrašnjosti 212 mm Dubina unutrašnjosti 296 mm Širina pakovanog proizoda 482 mm Visina pakovanog proizvoda 294 mm Dubina pakovanog proizvoda 386 mm Bruto težina aparata 12.6 kg Neto težina aparata 10.9 kg Napon 220-240 V |
| Efikasnost | Broj nivoa podešavanja pare - 5 Prečnik okretnog tanjira - 270 mm |
| Način upravljanja | Način upravljanja - Dugme Način upravljanja - Mehaničko Prikaz sata - Ne |
| Načini zagrevanja | Načini zagrevanja - Mikrotalasi Način distribucije mikrotalasa - Rotirajući tanjir Tehnologija stvaranja mikrotalasa - Standardna tehnologija (HVT) |
| Oprema | Rotirajući tanjir - Staklo |
| Težina | 11.10 kg |
| Uvoznik | GORENJE DOO BEOGRAD |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | MO20E1S |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Zapremina | 20 l |
| Snaga mikrotalasne | 800 W W |
| Širina | 45 cm |
| Visina mikrotalasne | 27.5 cm cm |
| Dubina mikrotalasne | 34.3 cm cm |
| Upravljanje | Mehaničko |
| Boja | Siva |
| Garancija | 2 godine |
| Karakteristike | Odleđivanje prema vremenu ili težini - Vremensko AquaClean funkcija - Da |
| Tehnički podaci | Buka (max.) 60 dB(A) Širina proizvoda 451 mm Visina proizvoda 257 mm Dubina proizvoda 343 mm Širina unutrašnjosti 300 mm Visina unutrašnjosti 212 mm Dubina unutrašnjosti 296 mm Širina pakovanog proizoda 482 mm Visina pakovanog proizvoda 294 mm Dubina pakovanog proizvoda 386 mm Bruto težina aparata 12.6 kg Neto težina aparata 10.9 kg Napon 220-240 V |
| Efikasnost | Broj nivoa podešavanja pare - 5 Prečnik okretnog tanjira - 270 mm |
| Način upravljanja | Način upravljanja - Dugme Način upravljanja - Mehaničko Prikaz sata - Ne |
| Načini zagrevanja | Načini zagrevanja - Mikrotalasi Način distribucije mikrotalasa - Rotirajući tanjir Tehnologija stvaranja mikrotalasa - Standardna tehnologija (HVT) |
| Oprema | Rotirajući tanjir - Staklo |
| Težina | 11.10 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.