Mašina za sušenje veša Gorenje DNA82
4,3
(9)
69.990,00
Poslednja cena
Neke od mašina za sušenje imaju jedinstvenu SuperHygiene funkciju koja radi na ExtraHygiene programu, uklanjajući bakterije i gljivice iz odeće bez visokih temperatura i specijalne tehnologije. Odeća će biti savršeno čista, kao i unutrašnjost mašine, bez mikrobioloških slojeva i sličnih neprijatnih mirisa.
PowerPlus Motor je najnovija generacija motora koji radi uz nisku potrošnju energije. Pogodan je za veće količine veša uz manje korišćenje energije i smanjen nivo buke. Ovaj motor u mašinama za sušenje veša ima visoku efikasnost i veći kapacitet.
| Vrsta aparata | Kondenzaciona sa toplotnom pumpom |
| Kapacitet | 8 kg |
| Energetski razred | A++ |
| Širina | 60 cm |
| Dubina | 62,5 cm |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 + 3 godine uz registraciju na sajtu proizvođača |
| Težina | 47.30 kg |
| Uvoznik | Gorenje |
| Zemlja porekla | Slovenija |
| Model | DNA82 |
4,5
(12)
62.990 RSD
NEDOSTUPAN
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta aparata | Kondenzaciona sa toplotnom pumpom |
| Kapacitet | 8 kg |
| Energetski razred | A++ |
| Širina | 60 cm |
| Dubina | 62,5 cm |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 + 3 godine uz registraciju na sajtu proizvođača |
| Težina | 47.30 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.