Mašina za sušenje veša Gorenje DPNE92/GNLWIFI
4,3
(10)
67.990,00
Poslednja cena
| Vrsta aparata | Kondenzaciona sa toplotnom pumpom |
| Kapacitet | 9 kg |
| Energetski razred | A++ |
| Širina | 60 cm |
| Dubina | 62,5 cm |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 + 3 godine uz registraciju na sajtu proizvođača |
| Programi | Broj programa 16 Programi sušenja - Daljinsko upravljanje - ExtraHygien - dodatna higijena, program za sterilizaciju - Eko pamuk - Pamuk priprema za peglanje - Mix suvo - Sintetika/Mix priprema za peglanje - Pamuk za odlaganje u ormar - Posteljina i ostali veliki predmeti - Vuna - Košulje - Sportska odeća - Jastuci - Peškiri - Vremensko sušenje - Osvežavanje - Osetljivo - Brzi program 89 min Wi-Fi programi sušenja - Program za peškire - Program za igračke - Program za jakne - Program za patike - Program za donji veš |
| Efikasnost | - Prečnik vrata 350 mm - Ugao otvaranja vrata 180 ° - WaveActive bubanj - Motor Standardni motor |
| Način upravljanja | - Wi-Fi upravljanje Da, integrisano - ConnectLife - Elektronsko upravljanje sa LED ekranom - Odložen kraj pranja DelayEnd - Prikaz preostalog vremena rada - Jednostavno korišćenje - Osvetljenje bubnja |
| Težina | 45.20 kg |
| Uvoznik | Gorenje DOO |
| Zemlja porekla | Slovenija |
| Model | DPNE92/GNLWIFI |
4,5
(12)
62.990 RSD
NEDOSTUPAN
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta aparata | Kondenzaciona sa toplotnom pumpom |
| Kapacitet | 9 kg |
| Energetski razred | A++ |
| Širina | 60 cm |
| Dubina | 62,5 cm |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 + 3 godine uz registraciju na sajtu proizvođača |
| Programi | Broj programa 16 Programi sušenja - Daljinsko upravljanje - ExtraHygien - dodatna higijena, program za sterilizaciju - Eko pamuk - Pamuk priprema za peglanje - Mix suvo - Sintetika/Mix priprema za peglanje - Pamuk za odlaganje u ormar - Posteljina i ostali veliki predmeti - Vuna - Košulje - Sportska odeća - Jastuci - Peškiri - Vremensko sušenje - Osvežavanje - Osetljivo - Brzi program 89 min Wi-Fi programi sušenja - Program za peškire - Program za igračke - Program za jakne - Program za patike - Program za donji veš |
| Efikasnost | - Prečnik vrata 350 mm - Ugao otvaranja vrata 180 ° - WaveActive bubanj - Motor Standardni motor |
| Način upravljanja | - Wi-Fi upravljanje Da, integrisano - ConnectLife - Elektronsko upravljanje sa LED ekranom - Odložen kraj pranja DelayEnd - Prikaz preostalog vremena rada - Jednostavno korišćenje - Osvetljenje bubnja |
| Težina | 45.20 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.