Mašina za pranje veša Candy RO1486DWMCT-1-S
4,2
(9)
34.990,00
Dostava
Premium dostava do vrata - 1.199,00 RSD
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
| Način punjenja | Frontalno |
| Broj obrtaja centrifuge | 1400 obrt/min |
| Kapacitet | 8 kg |
| Tip motora | inverter motor |
| Energetski razred | A |
| Dubina | 53 cm |
| Širina | 60 cm |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 godine + 3 godine uz registraciju na sajtu proizvođača |
| Programi | - Posebna 39 min - Higijenski plus 59 min - Mešane tkanine i šareno 59 min - Pamuk brzi 59 min - Osetljivo 59 min - Brzi 14 min, 30 min, 44 min - Ispiranje - Centrifuga - Vuna / ručno pranje - Šintetika i šareno - Pamuk - ECO 40-60 - Smart wash |
| Funkcije | - Povezivanje: napredno upravljanje na daljinu i dodatni sadržaj (Wi-Fi + BLE) - IoT App: hOn - Funkcija pare - Mix Power System |
| Karakteristike | - Potrošnja vode: 44 l - Trajanje programa: 218 minuta - Potrošnja el. Energije: 47 kWh kroz 100 ciklusa - Odloženi start: Da - Nivo buke: 76 dB |
| Težina | 65.00 kg |
| Uvoznik | CANDY HOOVER DOO |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | RO1486DWMCT-1-S |
| Podaci o uređaju | Preuzmi specifikaciju |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Način punjenja | Frontalno |
| Broj obrtaja centrifuge | 1400 obrt/min |
| Kapacitet | 8 kg |
| Tip motora | inverter motor |
| Energetski razred | A |
| Dubina | 53 cm |
| Širina | 60 cm |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 godine + 3 godine uz registraciju na sajtu proizvođača |
| Programi | - Posebna 39 min - Higijenski plus 59 min - Mešane tkanine i šareno 59 min - Pamuk brzi 59 min - Osetljivo 59 min - Brzi 14 min, 30 min, 44 min - Ispiranje - Centrifuga - Vuna / ručno pranje - Šintetika i šareno - Pamuk - ECO 40-60 - Smart wash |
| Funkcije | - Povezivanje: napredno upravljanje na daljinu i dodatni sadržaj (Wi-Fi + BLE) - IoT App: hOn - Funkcija pare - Mix Power System |
| Karakteristike | - Potrošnja vode: 44 l - Trajanje programa: 218 minuta - Potrošnja el. Energije: 47 kWh kroz 100 ciklusa - Odloženi start: Da - Nivo buke: 76 dB |
| Težina | 65.00 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.