Mašina za pranje sudova Vox LC147617E
33.990,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
| Broj kompleta posuđa | 14 |
| Širina | 64,5 cm |
| Visina | 87 cm |
| Dubina | 67.2 |
| Boja | Bela |
| Energetski razred | E |
| Broj korpi | 3 |
| Broj programa | 6 |
| Garancija | 2 + 3 godine |
| Programi | - Intensive (65°C) - Universal - ECO - Glass (za osetljivo posuđe) - 90 min - Rapid (brzi ~30 min) |
| Uvoznik | ERG DOO, ŠIMANOVCI |
| Zemlja porekla | - |
| Model | LC147617E |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Broj kompleta posuđa | 14 |
| Širina | 64,5 cm |
| Visina | 87 cm |
| Dubina | 67.2 |
| Boja | Bela |
| Energetski razred | E |
| Broj korpi | 3 |
| Broj programa | 6 |
| Garancija | 2 + 3 godine |
| Programi | - Intensive (65°C) - Universal - ECO - Glass (za osetljivo posuđe) - 90 min - Rapid (brzi ~30 min) |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.