Mašina za pranje sudova Vox LC107618E
31.990,00
Dostava
Premium dostava do vrata - 1.199,00 RSD
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
| Broj kompleta posuđa | 10 |
| Širina | 44,8 cm |
| Visina | 84,5 cm |
| Dubina | 61 cm |
| Boja | Bela |
| Energetski razred | E |
| Broj korpi | 2 |
| Broj programa | 7 |
| Tehnički detalji | - Preostalo vreme pranja - Potrošnja energije (na 100 ciklusa) (kWh): 76 - Skriveni grejni element - Vazdušne emisije akustične buke (dB(A) re 1 pW): 49 - Klasa vazdušne emisije akustične buke: C - Sklopivi nosači za tanjire u donjoj korpi - Gornja mlaznica - Napon / Frekvencija: 220V - 240V / 50Hz - Plastične ručke korpe - Potrošnja energije pri standardnom ciklusu (kWh): 0.755 - Potrošnja vode pri standardnom ciklusu (L): 9 - Sistem sušenja - Sušenje preostalom toplotom |
| Garancija | 5 godina |
| Težina | 40.00 kg |
| Uvoznik | ERG DOO, ŠIMANOVCI |
| Zemlja porekla | - |
| Model | LC107618E |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Broj kompleta posuđa | 10 |
| Širina | 44,8 cm |
| Visina | 84,5 cm |
| Dubina | 61 cm |
| Boja | Bela |
| Energetski razred | E |
| Broj korpi | 2 |
| Broj programa | 7 |
| Tehnički detalji | - Preostalo vreme pranja - Potrošnja energije (na 100 ciklusa) (kWh): 76 - Skriveni grejni element - Vazdušne emisije akustične buke (dB(A) re 1 pW): 49 - Klasa vazdušne emisije akustične buke: C - Sklopivi nosači za tanjire u donjoj korpi - Gornja mlaznica - Napon / Frekvencija: 220V - 240V / 50Hz - Plastične ručke korpe - Potrošnja energije pri standardnom ciklusu (kWh): 0.755 - Potrošnja vode pri standardnom ciklusu (L): 9 - Sistem sušenja - Sušenje preostalom toplotom |
| Garancija | 5 godina |
| Težina | 40.00 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.