Mašina za pranje i sušenje veša Vox WDB1486-G15A
39.990,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
| Sušenje veša | Da (kombinovana) |
| Način punjenja | Frontalno |
| Broj obrtaja centrifuge | 1400 obrt/min |
| Kapacitet | 8 kg |
| Kapacitet sušenja | 6 kg |
| Tip motora | inverter motor |
| Energetski razred | A |
| Dubina | 47,5 cm |
| Širina | 85 cm |
| Boja | Bela |
| Garancija | 5 godina |
| Visina | 95,9 cm |
| Programi | - Programi za pranje: - Pamuk - Eco 40–60 - Sintetika - Mešani veš - Delikatno - Vuna - Brzi program 15 min - Brzi program 60 min - Ispiranje - Centrifuga - Sportska odeća - Tamni veš - Posteljina - Antialergijski program - Program za kućne ljubimce - Programi za sušenje: - Pametno/automatsko sušenje - Sušenje po vremenu - Sušenje pamuka - Sušenje sintetike - Lagano sušenje |
| Funkcije | - Funkcijski tasteri - Podešavanje temperature - Podešavanje broja obrtaja centrifuge - Odložen start - Vreme sušenja - Nivo sušenja - Start/Pauza |
| Sigurnosni sistem | - Zaštita od prelivanja: Da - Sistem za prepoznavanje kvarova: Da - Sistem za kontrolu rada: Elektronski |
| Uvoznik | ERG DOO, ŠIMANOVCI |
| Zemlja porekla | - |
| Model | WDB1486-G15A |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Sušenje veša | Da (kombinovana) |
| Način punjenja | Frontalno |
| Broj obrtaja centrifuge | 1400 obrt/min |
| Kapacitet | 8 kg |
| Kapacitet sušenja | 6 kg |
| Tip motora | inverter motor |
| Energetski razred | A |
| Dubina | 47,5 cm |
| Širina | 85 cm |
| Boja | Bela |
| Garancija | 5 godina |
| Visina | 95,9 cm |
| Programi | - Programi za pranje: - Pamuk - Eco 40–60 - Sintetika - Mešani veš - Delikatno - Vuna - Brzi program 15 min - Brzi program 60 min - Ispiranje - Centrifuga - Sportska odeća - Tamni veš - Posteljina - Antialergijski program - Program za kućne ljubimce - Programi za sušenje: - Pametno/automatsko sušenje - Sušenje po vremenu - Sušenje pamuka - Sušenje sintetike - Lagano sušenje |
| Funkcije | - Funkcijski tasteri - Podešavanje temperature - Podešavanje broja obrtaja centrifuge - Odložen start - Vreme sušenja - Nivo sušenja - Start/Pauza |
| Sigurnosni sistem | - Zaštita od prelivanja: Da - Sistem za prepoznavanje kvarova: Da - Sistem za kontrolu rada: Elektronski |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.