Mašina za pranje i sušenje veša Hisense WD3S9043BW3
62.990,00
Poslednja cena
| Sušenje veša | Da (kombinovana) |
| Način punjenja | Frontalno |
| Broj obrtaja centrifuge | 1400 obrt/min |
| Kapacitet | 9 kg |
| Kapacitet sušenja | 6 kg |
| Tip motora | inverter motor |
| Energetski razred | A |
| Dubina | 55 cm |
| Širina | 59,5 cm |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 + 3 godine |
| Programi | - Osnovni programi: - Pamuk - Šaren i osetljiv veš - Vuna - Quick 15' - Mix - Posebni programi: - Antialergijski program - Eco 20 °C - Quick Wash - Mix - ExtraHygiene - Wash&Dry - Automatski program - Dodatni programi pranja: - Ispiranje - Ceđenje - Drum Clean |
| Težina | 66.00 kg |
| Uvoznik | Gorenje DOO Beograd |
| Zemlja porekla | - |
| Model | WD3S9043BW3 |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Sušenje veša | Da (kombinovana) |
| Način punjenja | Frontalno |
| Broj obrtaja centrifuge | 1400 obrt/min |
| Kapacitet | 9 kg |
| Kapacitet sušenja | 6 kg |
| Tip motora | inverter motor |
| Energetski razred | A |
| Dubina | 55 cm |
| Širina | 59,5 cm |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 + 3 godine |
| Programi | - Osnovni programi: - Pamuk - Šaren i osetljiv veš - Vuna - Quick 15' - Mix - Posebni programi: - Antialergijski program - Eco 20 °C - Quick Wash - Mix - ExtraHygiene - Wash&Dry - Automatski program - Dodatni programi pranja: - Ispiranje - Ceđenje - Drum Clean |
| Težina | 66.00 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.