Mašina za pranje i sušenje veša Haier HWD80-B14959S8U1-S
86.990,00
Poslednja cena
| Sušenje veša | Da (kombinovana) |
| Način punjenja | Frontalno |
| Broj obrtaja centrifuge | 1400 obrt/min |
| Kapacitet | 8 kg |
| Kapacitet sušenja | 5 kg |
| Tip motora | inverter motor |
| Energetski razred | D |
| Dubina | 55 cm |
| Širina | 60 cm |
| Boja | Crna / Siva |
| Garancija | 2 + 5 godina |
| Karakteristike | - Taster za regulaciju brzine centrifuge - Taster za regulaciju temperature - Taster za izbor nivoa osušenosti (Ekstra suvo, Suvo za ormar, Suvo za peglanje) - Taster za dodatno ispiranje - Zaštita od izlivanja pene - Senzor stabilnosti tokom centrifuge - ABT tehnologija - Digitalni displej sa touch kontrolom - LED osvetljenje bubnja |
| Funkcije | - Smart AI (automatski program) - Pamuk (beli veš) - Sintetika - Ćebad - Ekspres 15–32 minuta - Vuna - Osetljivo - Izbacivanje vode + centrifuga - Pranje na 20 °C - ECO 40–60 - Download (preuzimanje dodatnih programa putem Wi-Fi) -Sušenje |
| Težina | 77.00 kg |
| Uvoznik | CANDY HOOVER DOO BEOGRAD (NOVI BEOGRAD) |
| Zemlja porekla | - |
| Model | HWD80-B14959S8U1-S |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Sušenje veša | Da (kombinovana) |
| Način punjenja | Frontalno |
| Broj obrtaja centrifuge | 1400 obrt/min |
| Kapacitet | 8 kg |
| Kapacitet sušenja | 5 kg |
| Tip motora | inverter motor |
| Energetski razred | D |
| Dubina | 55 cm |
| Širina | 60 cm |
| Boja | Crna / Siva |
| Garancija | 2 + 5 godina |
| Karakteristike | - Taster za regulaciju brzine centrifuge - Taster za regulaciju temperature - Taster za izbor nivoa osušenosti (Ekstra suvo, Suvo za ormar, Suvo za peglanje) - Taster za dodatno ispiranje - Zaštita od izlivanja pene - Senzor stabilnosti tokom centrifuge - ABT tehnologija - Digitalni displej sa touch kontrolom - LED osvetljenje bubnja |
| Funkcije | - Smart AI (automatski program) - Pamuk (beli veš) - Sintetika - Ćebad - Ekspres 15–32 minuta - Vuna - Osetljivo - Izbacivanje vode + centrifuga - Pranje na 20 °C - ECO 40–60 - Download (preuzimanje dodatnih programa putem Wi-Fi) -Sušenje |
| Težina | 77.00 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.