Mašina za pranje i sušenje veša Gorenje WD2A854ADS
45.990,00
Dostava
Premium dostava do vrata - 1.199,00 RSD
Na stanju
| Sušenje veša | Da (kombinovana) |
| Način punjenja | Frontalno |
| Broj obrtaja centrifuge | 1400 obrt/min |
| Kapacitet | 8 kg |
| Kapacitet sušenja | 5 kg |
| Tip motora | inverter motor |
| Energetski razred | D |
| Dubina | 54 cm |
| Širina | 60 cm |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2+3 godine uz registraciju n sajtu proizvođača |
| Težina | 63.00 kg |
| Uvoznik | GORENJE DOO BEOGRAD |
| Zemlja porekla | - |
| Model | WD2A854ADS |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Sušenje veša | Da (kombinovana) |
| Način punjenja | Frontalno |
| Broj obrtaja centrifuge | 1400 obrt/min |
| Kapacitet | 8 kg |
| Kapacitet sušenja | 5 kg |
| Tip motora | inverter motor |
| Energetski razred | D |
| Dubina | 54 cm |
| Širina | 60 cm |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2+3 godine uz registraciju n sajtu proizvođača |
| Težina | 63.00 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.