Laptop Lenovo IdeaPad 3 AMD Ryzen 5 3500U, 8GB/ 256 Radeon Vega 8, Windows 10 Home
4,4
(9)
67.491,00
Akcija traje do 23.05.2026 20:59
Poslednja cena
| Procesor | Ryzen 5 |
| Broj jezgara procesora | 4 |
| RAM memorija | 8 GB |
| SSD | 256 GB |
| Grafička kartica | Integrisana |
| HDD | Nema |
| Dijagonala ekrana | 15.6'' |
| Rezolucija ekrana | 1920x1080 (Full HD) |
| Opis procesora | AMD Ryzen™ 5 3500U Broj fizičkih jezgara 4 Broj logičkih jezgara 8 Radni takt 2,1 GHz do 3.7GHz |
| Opis grafičke kartice | Radeon Vega 8 |
| Tip ekrana | TN |
| Optički uređaj | Ne |
| Operativni sistem | Windows 10 Home |
| Boja | Plava |
| Uvoznik | Roaming Electronics |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | IdeaPad3 |
4,4
(8)
44.091 RSD
NEDOSTUPAN
4,1
(15)
52.641 RSD
NEDOSTUPAN
4,5
(17)
34.191 RSD
NEDOSTUPAN
41.391 RSD
NEDOSTUPAN
3,9
(12)
58.491 RSD
NEDOSTUPAN
4,7
(14)
44.991 RSD
NEDOSTUPAN
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Procesor | Ryzen 5 |
| Broj jezgara procesora | 4 |
| RAM memorija | 8 GB |
| SSD | 256 GB |
| Grafička kartica | Integrisana |
| HDD | Nema |
| Dijagonala ekrana | 15.6'' |
| Rezolucija ekrana | 1920x1080 (Full HD) |
| Opis procesora | AMD Ryzen™ 5 3500U Broj fizičkih jezgara 4 Broj logičkih jezgara 8 Radni takt 2,1 GHz do 3.7GHz |
| Opis grafičke kartice | Radeon Vega 8 |
| Tip ekrana | TN |
| Optički uređaj | Ne |
| Operativni sistem | Windows 10 Home |
| Boja | Plava |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.