Laptop Lenovo IdeaPad Slim 3 15ABR8 DOS/15.6" FHD/Ryzen 7-5825U/8GB/512GB/SRB/tamno plava
41.391,00
Akcija traje do 23.05.2026 20:59
Poslednja cena
| Procesor | Ryzen 7 |
| Broj jezgara procesora | 8 |
| RAM memorija | 8 GB |
| SSD | 512 GB |
| Grafička kartica | Integrisana |
| HDD | Nema |
| Dijagonala ekrana | 15.6'' |
| Rezolucija ekrana | 1920x1080 (Full HD) |
| Opis procesora | - Klasa procesora: AMD® Ryzen™ 7 - Model procesora: 5825U - Broj jezgara procesora: 8 - Broj logičkih jezgara (niti): 16 - Radni takt procesora: 2.0 GHz (4.5 GHz) - Keš memorija procesora: 4MB L2 cache - Ostalo: 7nm |
| Opis grafičke kartice | - Integrated AMD Radeon™ Graphics |
| Tip ekrana | TN |
| Mreža | - Wi-Fi: Da - Bežični mrežni standardi: Wi-Fi® 6, 11ax (2x2) - Bluetooth™: Da - Bluetooth™ verzija: 5.2 |
| Povezivanje | - 2x USB 3.2 Gen 1 - 1x USB-C® 3.2 Gen 1 (support data transfer, Power Delivery and DisplayPort™ 1.2) - 1x HDMI® 1.4 - 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) - 1x Card reader - 1x Power connector |
| Baterija | 47Wh |
| Operativni sistem | Bez operativnog sistema |
| Boja | Plava |
| Težina | 1.85 kg |
| Uvoznik | Comtrade Distribution d.o.o. |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | Lenovo IdeaPad Slim 3 15ABR8 |
4,9
(16)
34.641 RSD
NEDOSTUPAN
28.791 RSD
NEDOSTUPAN
4,8
(22)
49.491 RSD
NEDOSTUPAN
41.391 RSD
NEDOSTUPAN
4,6
(14)
47.241 RSD
NEDOSTUPAN
4,1
(9)
44.991 RSD
NEDOSTUPAN
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Procesor | Ryzen 7 |
| Broj jezgara procesora | 8 |
| RAM memorija | 8 GB |
| SSD | 512 GB |
| Grafička kartica | Integrisana |
| HDD | Nema |
| Dijagonala ekrana | 15.6'' |
| Rezolucija ekrana | 1920x1080 (Full HD) |
| Opis procesora | - Klasa procesora: AMD® Ryzen™ 7 - Model procesora: 5825U - Broj jezgara procesora: 8 - Broj logičkih jezgara (niti): 16 - Radni takt procesora: 2.0 GHz (4.5 GHz) - Keš memorija procesora: 4MB L2 cache - Ostalo: 7nm |
| Opis grafičke kartice | - Integrated AMD Radeon™ Graphics |
| Tip ekrana | TN |
| Mreža | - Wi-Fi: Da - Bežični mrežni standardi: Wi-Fi® 6, 11ax (2x2) - Bluetooth™: Da - Bluetooth™ verzija: 5.2 |
| Povezivanje | - 2x USB 3.2 Gen 1 - 1x USB-C® 3.2 Gen 1 (support data transfer, Power Delivery and DisplayPort™ 1.2) - 1x HDMI® 1.4 - 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) - 1x Card reader - 1x Power connector |
| Baterija | 47Wh |
| Operativni sistem | Bez operativnog sistema |
| Boja | Plava |
| Težina | 1.85 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.